lut
3
2016

California Scents – co tak pachnie?

Oferta wielu producentów daje niemal nieograniczony wybór, od bardziej standardowych jak aromaty kawy lub czekolady, po ekstrema w postaci zapachu…bekonu. Autentyk!
Czym wyróżnia się na tym tle kalifornijski producent?

sty
19
2015

To nadal awangarda czy już czyste szaleństwo?

Lubimy dopieszczone detale, cenimy niekonwencjonalne projekty. Ciekawi nas wielce jak na tym tle przyjmie się niesztampowe rozwiązanie od naszych przyjaciół z Microfiber Madness. Jest to coś, czego jeszcze nie było. Coś co ma równie duże szanse na tytuł innowacji roku jak i klapy dekady. Jak będzie naprawdę, nie dowiemy się zanim nie sprawdzimy. A zapowiada się dość intrygująco, i banalnie zarazem…

lut
19
2014

Detailer.pl ver 2.0 + Promo urodzinowe!

Oddajemy w Wasze ręce zaktualizowaną wersję sklepu Detailer.pl i zarazem uruchamiamy promocję urodzinową!

lut
18
2014

Czas na rozwiązanie konkursu!

Do zwycięzców właśnie piszemy maila z prośbą o podanie danych do wysyłki nagród…

lut
5
2014

Konkurs na III urodziny sklepu Detailer.pl

W lutym stuknęły nam 3 lata działalności sklepu Detailer.pl! Jak co roku z tej okazji przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Jako przedsmak nadchodzących atrakcji proponujemy zabawę-konkurs.

lis
25
2013

Krótki poradnik polerowania ręcznego

Czytelnicy naszego bloga mieli już okazję zapoznać się z poradnikami dotyczącymi polerowania lakieru za pomocą polerek DA oraz rotacyjnych. Jednak co w przypadku, jeśli nie dysponujemy maszyną polerską a mielibyśmy ochotę na poprawienie kondycji lakieru naszego samochodu? Rozwiązaniem jest oczywiście ręczne polerowanie lakieru za pomocą odpowiednich padów i past polerskich.

paź
16
2013

Kocur – Jaguar XJSC ’80 – efekty polerowania maszynowego – kilkuetapowa korekta lakieru.

Dziś prezentujemy Wam foto-relację z kosmetyki osobliwego okazu – Jaguara XJSC z 1980r.
Jeden, nieco zapomniany egzemplarz z limitowanej edycji tego modelu stał w pewnej hali, czekając na to aby się nim zająć.

kw.
30
2013

Pranie tapicerki samochodowej – opis procesu i kilka wskazówek.

Nieraz sugerowaliście nam, żeby poświęcić więcej miejsca na blogu tematom detailingu wnętrza pojazdów. Dziś idąc za Waszą sugestią prezentujemy obszerny artykuł na temat prania tapicerki samochodowej. Autorem artykułu jest Krzysztof Gajewski z firmy Kanar Customs.

sty
15
2013

Ile samochodów można wypolerować jednym padem polerskim? …czyli Jura Krakowsko-Częstochowska i hologramy

Inspiracją do dzisiejszego wpisu jest komentarz jednego z czytelników naszego bloga który zapytał: Ile samochodów można wypolerować jednym padem polerskim?

Jak to zwykle w auto-detailingu bywa nie mamy na to pytanie krótkiej odpowiedzi stwierdzającej że jest to jeden, sześć lub dziesięć samochodów. Trwałość gąbek i futer polerskich jest zależna od…

lis
20
2012

Porsche 911 Targa ‚1970 „Turbo Look”

Dziś na tapecie Porsche 911 Targa, samochód z którym niejeden z Was miał okazję zapoznać się w trakcie ostatniego konkursu, który zorganizowaliśmy. Z tym wdzięcznym, niewielkim klasykiem zmierzyliśmy się jakiś czas temu, starając się uczynić go jeszcze piękniejszym niż był do tej pory.

Strony:123456»