lut
19
2014

Detailer.pl ver 2.0 + Promo urodzinowe!

Oddajemy w Wasze ręce zaktualizowaną wersję sklepu Detailer.pl i zarazem zaczynamy promocję urodzinową!

Jak wiecie minęły już trzy lata od premiery sklepu Detailer.pl. Przetrwaliśmy niełatwe początki. Nieprzerwanie dostarczamy Wam – entuzjastom zaawansowanej kosmetyki samochodowej – najwyższej jakości środki i akcesoria do auto-detailingu. Ta młoda jeszcze dziedzina rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie, co przekłada się na poziom wiedzy i rozwój detailingu w kraju. Staramy się być zawsze na czasie z nowościami, zarówno pod względem kompletności i aktualności oferty, jak również od strony technicznej naszej witryny internetowej. Pomimo tego, że sklep Detailer.pl jest regularnie i na bieżąco rozbudowywany i aktualizowany, tym razem uznaliśmy, że celem zapewnienia Wam najwyższego możliwego komfortu korzystania z witryny, przeprowadzimy gruntowne jej odświeżenie…można powiedzieć, że to trochę jak konkretna korekta lakieru raz na kilka sezonów 😉

Najbardziej istotną z punktu widzenia użytkownika wprowadzoną zmianą, jest pełne dostosowanie witryny sklepu do obsługi urządzeń mobilnych. Sklep zaprojektowany jest w sposób który umożliwia wygodne przeglądanie na każdym urządzeniu końcowym we wszystkich przeglądarkach. Czy jest to smartfon, tablet, laptop – nowy sklep zapewnia Wam pełen komfort użytkowania. Aktualizacja oprogramowania obejmuje także optymalizację dla ekranów dotykowych.

Mobilni detailerzy, kierowcy w trasie, gadżeciarze – nasz w pełni responsywny sklep internetowy spełni Wasze wymagania gdziekolwiek jesteście.

Przeorganizowaliśmy też nieco menu wyboru kategorii produktów, tak aby było jeszcze bardziej przejrzyste i klarowne. W ofercie Detailer.pl mamy już niemal 1000 produktów! W przypadku jakichkolwiek trudności w odnalezieniu dokładnie tego czego szukacie, sprawdźcie naszą nową szukajkę wyposażoną w funkcję autocomplete.

Zawsze dążymy do tego aby produkty z naszej szerokiej oferty były stale dostępne. Z uwagi na to, że importujemy je z różnych, nieraz odległych stron świata, nie zawsze jest to możliwe. Jeśli zdarzy się, że produktu którego potrzebujesz brak aktualnie na magazynie, skorzystaj z opcji „Powiadom mnie kiedy będzie dostępny”. Opcję tą odnajdziesz po przejściu na kartę produktu. Otrzymasz automatycznie wiadomość e-mail gdy tylko uzupełnimy stan magazynowy.

Nowa wersja strony otrzyma jeszcze kilka szlifów końcowych. W przypadku napotkania na ewentualne niewielkie błędy, będziemy wdzięczni za informację. W razie początkowych problemów w prawidłowym wyświetlaniu nowej strony, pomóc powinno odświeżenie pamięci podręcznej przeglądarki (CTRL+F5)

Jeszcze przez kilka najbliższych dni wszystkie zamówienia złożone z kodem rabatowym DTLR uzyskują 15% rabatu!

 

O autorze:

Tomasz3 komentarze + Dodaj Komentarz

  • Wszystko super! Tylko gdzie kolejne wpisy na tym fantastycznym blogu – czekam z niecierpliwością o wypełnianie uszkodzonych rantów drzwi 🙂
    Pozdrawiam!

  • Popieram przedmówcę 🙂 prosimy o więcej ciekawych porad i artykułów. Może coś o usuwaniu rys z elementów samochodu, albo usuwaniu wgnieceń bez lakierowania ??

  • Dobrze, że sklep dalej działa

Zostaw komentarz