Przeglądasz wpisy w "Nasze projekty"
paź
16
2013

Kocur – Jaguar XJSC ’80 – efekty polerowania maszynowego – kilkuetapowa korekta lakieru.

Dziś prezentujemy Wam foto-relację z kosmetyki osobliwego okazu – Jaguara XJSC z 1980r.
Jeden, nieco zapomniany egzemplarz z limitowanej edycji tego modelu stał w pewnej hali, czekając na to aby się nim zająć.

lis
20
2012

Porsche 911 Targa ‚1970 „Turbo Look”

Dziś na tapecie Porsche 911 Targa, samochód z którym niejeden z Was miał okazję zapoznać się w trakcie ostatniego konkursu, który zorganizowaliśmy. Z tym wdzięcznym, niewielkim klasykiem zmierzyliśmy się jakiś czas temu, starając się uczynić go jeszcze piękniejszym niż był do tej pory.

wrz
11
2012

Konkurs z nagrodami w Detailer.pl !

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie 🙂

Zadanie dotyczy samochodu którym nie tak dawno mieliśmy przyjemność się zająć – pełna relacja już wkrótce na blogu.

Pytanie konkursowe :

Pytamy o markę, model oraz rocznik samochodu ze zdjęcia. Dla ułatwienia…

lip
26
2012

Miękki lakier wymaga cierpliwości

W jeden z upalnych tygodni czerwca w nasze ręce trafiła czarna Honda Accord. Świadomi, czego możemy się spodziewać po lakierze tego modelu zabraliśmy się do pracy, wiedząc że czeka nas niełatwe zadanie. Lakier miękki „jak masło”, wbrew pozorom może być trudniejszy w doprowadzeniu do stanu idealnego niż ten twardy. Wyzwanie stanowi jego perfekcyjne wykończenie bez pozostawienia hologramów.

Ta krótka relacja z korekty Hondy będzie dobrą okazją, żeby podzielić się doświadczeniami jak dbać o miękki lakier samochodowy i jakich błędów unikać.

cze
14
2012

Porsche Panamera – pełna korekta lakieru i powłoka Optimum Opti-Coat 2.0

Całkiem niedawno mieliśmy okazję wykonać detailing Porsche Panamera – pierwszej limuzyny od Porsche, opartej w swojej stylistyce na modelu 911. W zakres pracy wchodziła kompleksowa, wieloetapowa dekontaminacja i korekta lakieru, zabezpieczenie lakieru powłoką Opti-Coat 2.0, zabezpieczenie szyb powłoką hydrofobową Glass Science oraz odświeżenie wnętrza, w tym skórzanej tapicerki.

kw.
29
2012

Detailing na otwarcie showroomu AC Schnitzer

W ubiegłym tygodniu nasz team miał przyjemność przygotować kilka wyjątkowych samochodów na otwarcie nowego showroom-u AC Schnitzer. Jako, że pracy było sporo i przygotowanie kompletnych fotorelacji z poszczególnych projektów nie wchodziło w grę, tym razem w jednej relacji skumulujemy migawki z detailingu kilku samochodów „podłubanych” przez niemieckiego tunera.

kw.
22
2012

Porsche 911 Turbo ’06 – korekcja lakieru i premiera najnowszego wosku od Surf City Garage „Barrier Reef Carnauba Paste Wax”

Dziś mam przyjemność zaprezentować relację z prac detailingowych przy Porsche 911 Turbo. Pomimo, że dla „niewprawnego” oka lakier tego cudeńka prezentował się nieźle, właściciel – absolutny perfekcjonista jeśli chodzi o wygląd samochodów – zdecydował się na poprawę prezencji samochodu.

kw.
9
2012

Audi A5 Cabrio – korekcja lakieru

Jednym z niedawnych „pacjentów” którym zespół Detailer.pl zajął się w pracowitych pierwszych dniach wiosny było czarne Audi A5 Cabrio. Samochód generalnie dość zadbany, choć brakowało mu nieco blasku…

wrz
4
2011

Golf R 2010 aka „okRutnik”

Zapraszam na obszerną relację z prac przy korekcie lakieru oraz zabezpieczeniu zewnętrznych elementów zgrabnej sylwetki VW Golf R z 2010r, zwanego również „Okrutnikiem”.

Samochód, z racji swojego młodego wieku wymagał przede wszystkim gruntownego oczyszczenia (zmorą dla właściciela jest bardzo twarda woda, której pozostałości przyćmiewały piękno czarnego lakieru, mieniącego się fioletowo-purpurową perłą), a następnie delikatnej korekty oraz usunięcia pojedynczych, nieco głębszych defektów. W wykonanej przez nasz zespół usłudze znalazła się zatem: oczyszczenie oraz pełna korekta lakieru wraz z jego zabezpieczeniem, oczyszczenie oraz zabezpieczenie elementów komory silnika, felg, opon, nadkoli, szyb.

sie
24
2011

Audi S8 ’07

…po uporaniu się z korekcją wszystkich większych elementów należało zając się jeszcze mniejszymi detalami takimi jak słupki polakierowane w tak zwane „piano”. Ponieważ polerując ten rodzaj lakieru należy zachować szczególną ostrożność do jego korekcji idealnie sprawdziła się kombinacja…

Strony:12»