Przeglądasz wpisy w "Testy i prezentacje produktów"
lut
3
2016

California Scents – co tak pachnie?

Oferta wielu producentów daje niemal nieograniczony wybór, od bardziej standardowych jak aromaty kawy lub czekolady, po ekstrema w postaci zapachu…bekonu. Autentyk!
Czym wyróżnia się na tym tle kalifornijski producent?

sty
19
2015

To nadal awangarda czy już czyste szaleństwo?

Lubimy dopieszczone detale, cenimy niekonwencjonalne projekty. Ciekawi nas wielce jak na tym tle przyjmie się niesztampowe rozwiązanie od naszych przyjaciół z Microfiber Madness. Jest to coś, czego jeszcze nie było. Coś co ma równie duże szanse na tytuł innowacji roku jak i klapy dekady. Jak będzie naprawdę, nie dowiemy się zanim nie sprawdzimy. A zapowiada się dość intrygująco, i banalnie zarazem…

paź
24
2012

Metoda mycia samochodu na dwa wiadra

Używanie dwóch wiader do mycia samochodów staje się coraz bardziej popularną metodą stosowną przez entuzjastów ich nienagannej kondycji. Do niedawna przygotowując akcesoria do mycia stosowano podział na wiadro do kół i najbardziej brudnych elementów oraz drugie wiadro do mycia reszty wozu. W ostatnich latach detailerzy poszli o krok dalej i zaczęli używać jednego z wiader wyłącznie do płukania gąbki bądź rękawicy z brudu i piachu, a drugiego do nabierania szamponu. Jakie zalety niesie ze sobą taki sposób dbania o delikatny lakier i jaka jest w tym rola innowacyjnych akcesoriów o nazwie Grit Guard?

paź
3
2012

Czym różnią się woski Collinite: 845 Insulator Wax, 476s Super Double Coat, oraz 915 Marque D’Elegance?

Ten krótki wpis poświęcamy przytoczeniu odpowiedzi prosto ze źródła na jedno z częściej pojawiających się pytań dotyczących produktów marki Collinite…

sie
28
2012

Quick Detailing wnętrza z Dash Away od Surf City Garage

Dziś postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej produktowi Dash Away marki Surf City Garage. Jest to Quick Detailer dedykowany do wnętrza samochodu. Co to właściwie oznacza? Dash Away jest środkiem wielozadaniowym, mającym na celu szybko i bezproblemowo przywrócić czystość wnętrza pojazdu.

cze
14
2012

Porsche Panamera – pełna korekta lakieru i powłoka Optimum Opti-Coat 2.0

Całkiem niedawno mieliśmy okazję wykonać detailing Porsche Panamera – pierwszej limuzyny od Porsche, opartej w swojej stylistyce na modelu 911. W zakres pracy wchodziła kompleksowa, wieloetapowa dekontaminacja i korekta lakieru, zabezpieczenie lakieru powłoką Opti-Coat 2.0, zabezpieczenie szyb powłoką hydrofobową Glass Science oraz odświeżenie wnętrza, w tym skórzanej tapicerki.

kw.
29
2012

Detailing na otwarcie showroomu AC Schnitzer

W ubiegłym tygodniu nasz team miał przyjemność przygotować kilka wyjątkowych samochodów na otwarcie nowego showroom-u AC Schnitzer. Jako, że pracy było sporo i przygotowanie kompletnych fotorelacji z poszczególnych projektów nie wchodziło w grę, tym razem w jednej relacji skumulujemy migawki z detailingu kilku samochodów „podłubanych” przez niemieckiego tunera.

kw.
22
2012

Porsche 911 Turbo ’06 – korekcja lakieru i premiera najnowszego wosku od Surf City Garage „Barrier Reef Carnauba Paste Wax”

Dziś mam przyjemność zaprezentować relację z prac detailingowych przy Porsche 911 Turbo. Pomimo, że dla „niewprawnego” oka lakier tego cudeńka prezentował się nieźle, właściciel – absolutny perfekcjonista jeśli chodzi o wygląd samochodów – zdecydował się na poprawę prezencji samochodu.

gru
13
2011

Który talerz mocujący, jaka gąbka, jakie futro?

Zainspirowani Waszymi pytaniami i prośbami o pomoc w doborze odpowiednich padów polerskich do określonych wymiarów talerzy mocujących, postanowiliśmy stworzyć mini-przewodnik, który mamy nadzieję ułatwi Wam wybór.

lis
8
2011

Czyszczenie gąbek i futer polerskich

Czyszczenie padów i futer polerskich wydawać się może sprawą prostą. Jest jednak kilka sposobów, aby czynność ta zabierała jak najmniej czasu w trakcie procesu polerowania mechanicznego. Istotne jest również odpowiednie mycie i przechowywanie gąbek oraz futer po pracy.

Strony:12»